CƏMİYYƏT Hansı sahələrə yardım ayrılacaq? - Kurslar, hotel, taksi... 11 aprel 2020, 11.29 CƏMİYYƏT 190 manat üçün müraciətdə bu rayonların növbəsidir 11 aprel 2020, 11.28 CƏMİYYƏT Gəncədə saxta jurnalist sənədi hazırlayan şəxs saxlanılıb 11 aprel 2020, 11.26 CƏMİYYƏT Karantin rejiminin pozulmasına görə 13227 hərəkət iştirakçısı məsuliyyətə cəlb edilib 11 aprel 2020, 11.25 CƏMİYYƏT Pandemiya xəstəxanalarındakı tibbi tullantılar təhlükə mənbəyidir? Onlar necə məhv edilməlidir? 11 aprel 2020, 10.29 CƏMİYYƏT Prezident: 'Koronavirus dünya boyunca yayılıb və faciəvi nəticələrə gətirib çıxarıb' 10 aprel 2020, 17.04 CƏMİYYƏT İcazə sistemi ilə bağlı yeni funksiyalar yaradılıb 10 aprel 2020, 16.49 CƏMİYYƏT Polislərin bu hərəkəti müsbət qarşılandı 10 aprel 2020, 16.44 CƏMİYYƏT Gəncədə karantin rejimini pozan şəxslər cəzalandırıldı 10 aprel 2020, 16.38 CƏMİYYƏT Bakı metrosu ilə bağlı şad xəbər 10 aprel 2020, 16.36 CƏMİYYƏT BNA: Sağlamlığında problem olan sürücülər xəttə buraxılmır 10 aprel 2020, 16.24 CƏMİYYƏT Smartfonlardan koronavirus keçə bilərmi? 10 aprel 2020, 16.16 «1475147614771478 1479(current)1480148114821483»
CƏMİYYƏT Karantin rejiminin pozulmasına görə 13227 hərəkət iştirakçısı məsuliyyətə cəlb edilib 11 aprel 2020, 11.25
CƏMİYYƏT Pandemiya xəstəxanalarındakı tibbi tullantılar təhlükə mənbəyidir? Onlar necə məhv edilməlidir? 11 aprel 2020, 10.29