CƏMİYYƏT Sabiq nazir direktor təyin edildi 06 mart 2020, 15.59 CƏMİYYƏT Naxçıvanda qadınlar təltif edildi 06 mart 2020, 15.39 CƏMİYYƏT Əli Əsədov ukraynalı həmkarını təbrik etdi 06 mart 2020, 15.38 CƏMİYYƏT Bərdədə qanunsuz fəaliyyət göstərən pendir sexlərinin fəaliyyəti məhdudlaşdırıldı 06 mart 2020, 15.34 CƏMİYYƏT Azərbaycanda koronavirus şübhəsi olan şəxslərə xəbərdarlıq edildi 06 mart 2020, 15.33 CƏMİYYƏT Müddətsiz müqavilə ilə işləmək istəyənlər üçün son gündür - Nazirlik 06 mart 2020, 15.10 CƏMİYYƏT Mərkəzi Elmi Kitabxanaya yeni direktor təyin edildi 06 mart 2020, 15.06 CƏMİYYƏT Vilayət Eyvazov komandirin müavinini təqaüdə göndərdi 06 mart 2020, 12.32 CƏMİYYƏT "Whatsapp"da şok xəbərdarlıq: "Telefonlarınızı söndürün" mesajı yayılır 06 mart 2020, 12.26 CƏMİYYƏT Rektordan tələbə qızlara BAYRAM JESTİ 06 mart 2020, 11.52 CƏMİYYƏT Azərbaycanda martın 9-u qeyri-iş günüdür 06 mart 2020, 11.49 CƏMİYYƏT İlham Əliyev Əməkdar artistə mənzil verdi 06 mart 2020, 11.28 «1555155615571558 1559(current)1560156115621563»