HƏRB Müdafiə Nazirliyi ön xəttə olan hərbi bölmələrimizlə bağlı videoçarx hazırladı 11 sentyabr 2020, 18.33 HƏRB Rusiya Azərbaycanı “Qafqaz-2020” təlimlərinə dəvət edib 11 sentyabr 2020, 17.50 HƏRB Ermənilər Tovuzun kəndlərinə pulemyotlardan atəş açıblar - Müdafiə Nazirliyi 11 sentyabr 2020, 09.40 HƏRB Cəbhədə vəziyyət yenidən gərginləşdi - düşmən Tovuzu atəşə tutdu 09 sentyabr 2020, 09.49 HƏRB Azərbaycan Ordu Oyunlarında ilk beşlikdə 08 sentyabr 2020, 14.21 HƏRB Ermənistan silahlı bölmələri Tovuz və Gədəbəydəki mövqelərimizi atəşə tutub 06 sentyabr 2020, 14.01 HƏRB Müdafiə naziri “BOO - 2020” yarışlarının bağlanış mərasimində iştirak edib 05 sentyabr 2020, 23.29 HƏRB Ordumuz "Qafqaz-2020" təlimində iştirak edəcəkmi? - Rəsmi 05 sentyabr 2020, 21.11 HƏRB Naxçıvanda Azərbaycan-Türkiyə birgə hərbi təlimləri keçirilib 05 sentyabr 2020, 21.03 HƏRB Zakir Həsənov Pakistana Azərbaycana verdiyi dəstəyə görə minnətdarlıq etdi 05 sentyabr 2020, 19.53 HƏRB Müdafiə naziri “Tank biatlonu” müsabiqəsinin finalını izlədi 05 sentyabr 2020, 18.20 HƏRB Azərbaycan tankçıları “Tank biatlonu”nun finalında çıxış edir - CANLI YAYIM 05 sentyabr 2020, 16.25 «153154155156 157(current)158159160161»