Məzmunlar SİYASƏT Prezident: "Qarşıma bir nömrəli vəzifə qoymuşdum ki, Azərbaycan Bayrağı o vaxt işğal altında olan bütün ərazilərdə qaldırılsın" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.52 SİYASƏT Dövlət başçısı: "Biz bu gün Xankəndinin mərkəzindəyik, Azərbaycan Bayrağı altında, bu, tarixi hadisədir" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.45 SİYASƏT İlham Əliyev: "Azərbaycan xalqı elə bir Qələbə qazanıb ki, bu, əbədi bizimlə olacaq" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.32 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: "Biz Heydər Əliyevin 100 illiyini onun siyasətinə, tarixi irsinə hörmət göstərərək qeyd edirik" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.06 SİYASƏT Dövlət başçısı: "Ulu Öndərin 100 illiyini qeyd etdiyimiz vaxtda bu gün burada olmağım böyük rəmzi məna daşıyır" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.04 SİYASƏT İlham Əliyev: "Azərbaycan xalqının onilliklər ərzində olan arzularını çin etdik" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.56 SİYASƏT Prezident Xankəndidən çıxış edib Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.48 SİYASƏT İlham Əliyev Ağdərədə bayrağımızı qaldırdı Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.42 SİYASƏT Prezident: "Torpaqlarımız işğal altına düşəndə bütün əsas güclər Ermənistanın arxasında idi" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.37 SİYASƏT Dövlət başçısı: "1969-cu ildən 1982-ci ilə qədər Qarabağda bir dənə də xoşagəlməz hala rast gəlinməmişdi" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.33 SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: "Özünü “prezident” adlandıran 3 təlxək bu gün öz layiqli cəzasını gözləyir" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.26 SİYASƏT İlham Əliyev TÜRKSOY-un 30 illiyinə həsr olunmuş təntənəli tədbirin iştirakçılarına müraciət ünvanlayıb Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.21 «1530153115321533 1534(current)1535153615371538»
SİYASƏT Prezident: "Qarşıma bir nömrəli vəzifə qoymuşdum ki, Azərbaycan Bayrağı o vaxt işğal altında olan bütün ərazilərdə qaldırılsın" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.52
SİYASƏT Dövlət başçısı: "Biz bu gün Xankəndinin mərkəzindəyik, Azərbaycan Bayrağı altında, bu, tarixi hadisədir" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.45
SİYASƏT İlham Əliyev: "Azərbaycan xalqı elə bir Qələbə qazanıb ki, bu, əbədi bizimlə olacaq" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.32
SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: "Biz Heydər Əliyevin 100 illiyini onun siyasətinə, tarixi irsinə hörmət göstərərək qeyd edirik" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.06
SİYASƏT Dövlət başçısı: "Ulu Öndərin 100 illiyini qeyd etdiyimiz vaxtda bu gün burada olmağım böyük rəmzi məna daşıyır" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 21.04
SİYASƏT İlham Əliyev: "Azərbaycan xalqının onilliklər ərzində olan arzularını çin etdik" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.56
SİYASƏT Prezident: "Torpaqlarımız işğal altına düşəndə bütün əsas güclər Ermənistanın arxasında idi" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.37
SİYASƏT Dövlət başçısı: "1969-cu ildən 1982-ci ilə qədər Qarabağda bir dənə də xoşagəlməz hala rast gəlinməmişdi" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.33
SİYASƏT Azərbaycan Prezidenti: "Özünü “prezident” adlandıran 3 təlxək bu gün öz layiqli cəzasını gözləyir" Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.26
SİYASƏT İlham Əliyev TÜRKSOY-un 30 illiyinə həsr olunmuş təntənəli tədbirin iştirakçılarına müraciət ünvanlayıb Müəllif: Ens.az 15 oktyabr 2023, 20.21