TEXNOLOGİYA “Instagram” bloqerlər üçün xüsusi funksiyaları sınaqdan keçirir 13 dekabr 2018, 15.42 TEXNOLOGİYA “Huawei” şirkəti Yaponiyaya göndərdiyi sifarişləri dayandırıb 13 dekabr 2018, 12.37 TEXNOLOGİYA Yeni “Samsung S10”nun qiyməti açıqlanıb 13 dekabr 2018, 12.32 TEXNOLOGİYA Ev işlərini görəcək robot yaradılıb 13 dekabr 2018, 05.33 TEXNOLOGİYA Hakerlər banklara korporativ şəbəkələrə birbaşa qoşulmaqla hücum edirlər 12 dekabr 2018, 17.51 TEXNOLOGİYA Bu əməliyyat sisteminin bazar payı yüksələcək 12 dekabr 2018, 17.50 TEXNOLOGİYA “Huawei” şirkəti “Enjoy 9” adlı ucuz planşetofon təqdim edib 12 dekabr 2018, 17.36 TEXNOLOGİYA Gələcəkdə əksər həkimləri robotlar əvəzləyəcək 12 dekabr 2018, 17.35 TEXNOLOGİYA Kvant kompüterinin yaradılmasını sürətləndirəcək optik mikroçip hazırlanıb 12 dekabr 2018, 17.24 TEXNOLOGİYA 2019-cu ilin 7 texnoloji yeniliyi açıqlanıb 12 dekabr 2018, 17.23 TEXNOLOGİYA “Google” öz sosial şəbəkəsini planlaşdırılandan daha əvvəl bağlayacaq 11 dekabr 2018, 11.20 TEXNOLOGİYA İnstaqramda səsli mesaj göndərmək mümkün olacaq 11 dekabr 2018, 11.03 «198199200201 202(current)203204205206»