TEXNOLOGİYA Avropa İttifaqı sərhədlərində süni intellektli sistem quraşdırılacaq 02 noyabr 2018, 15.20 TEXNOLOGİYA Norveçdə poçt bağlamalarının çatdırılması robotlara həvalə ediləcək 02 noyabr 2018, 15.19 TEXNOLOGİYA Daha bir şirkət əyilə bilən smartfonunu təqdim edəcək 02 noyabr 2018, 15.03 TEXNOLOGİYA İrəli-geri çəkilən kamera və çərçivəsiz displeylə təchiz edilmiş smartfon təqdim olunub 02 noyabr 2018, 14.52 TEXNOLOGİYA “Apple”-dan YENİ radikal qərar 02 noyabr 2018, 11.36 TEXNOLOGİYA Tezliklə “WhatsApp” messencerində reklam elanları göstəriləcək 02 noyabr 2018, 11.33 TEXNOLOGİYA WhatsApp istifadəçilərinə - Bəd xəbər 01 noyabr 2018, 17.49 TEXNOLOGİYA “Apple”dan inanılmaz endirim 01 noyabr 2018, 16.46 TEXNOLOGİYA İnternetlə qoxu ötürən qurğu yaradılıb 01 noyabr 2018, 12.19 TEXNOLOGİYA Google “Sənədlər” və “Cədvəllər”ə sürətli giriş üçün qısa domenlər təqdim etdi 31 oktyabr 2018, 22.36 TEXNOLOGİYA “Telegram” messencerində yazışmaları oxumağa imkan verən boşluq aşkar edilib 31 oktyabr 2018, 17.33 TEXNOLOGİYA “Kaspersky Lab” Azərbaycan istifadəçilərinin ən çox hansı kibertəhdidlərlə rastlaşdığını açıqlayıb 31 oktyabr 2018, 14.58 «214215216217 218(current)219220221222»