HƏRB Bakı Qarnizonunda intizamın vəziyyəti təhlil edilib 13 yanvar 2020, 14.31 HƏRB Azərbaycan Ordusunun tabor komandirlərinin toplantısı keçirilir 13 yanvar 2020, 14.10 HƏRB Ermənistan silahlı qüvvələrinin bölmələri sutka ərzində atəşkəs rejimini 30 dəfə pozub 02 yanvar 2020, 15.25 HƏRB Cəbhəboyu zonada növbəti yeni hərbi hissənin açılışı olub 30 dekabr 2019, 16.53 HƏRB Azərbaycan Ordusunun hərbi hissələrində “Açıq qapı günü” keçirilir 30 dekabr 2019, 11.05 HƏRB Azərbaycan Ordusu üçün yeni qərargahlar istifadəyə verilib 29 dekabr 2019, 11.44 HƏRB Hava Hücumundan Müdafiə bölmələri döyüş atışları icra edib 21 dekabr 2019, 12.04 HƏRB Azərbaycan Ordusunun komandir heyətinin toplanışı keçirilib 10 dekabr 2019, 16.40 HƏRB Azərbaycan bu ölkələrlə hərbi təlim keçəcəkmi? - Rəsmi 09 dekabr 2019, 19.25 HƏRB Azərbaycan Ordusunda “İlin ən yaxşı psixoloqu” müəyyənləşib 09 dekabr 2019, 15.30 HƏRB Azərbaycan Ordusunun komandir heyətinin toplanışı keçirilir 09 dekabr 2019, 15.29 HƏRB Müdafiə naziri cəbhəboyu zonada artilleriyaçıların döyüş hazırlığını yoxlayıb 05 dekabr 2019, 11.17 «168169170171 172(current)173174175176»