HƏRB Hərbi qulluqçumuz vəfat etdi 04 dekabr 2019, 19.08 HƏRB Zakir Həsənov cəbhə xəttinə gedib, düşmən mövqelərini izləyib 04 dekabr 2019, 11.15 HƏRB Azərbaycan Ordusunun təlimləri başlayıb 02 dekabr 2019, 15.14 HƏRB Bakıda NATO-nun təlim kursu keçirilib 29 noyabr 2019, 14.50 HƏRB Polşa Silahlı Qüvvələrinin nümayəndə heyəti Azərbaycana gəlib 29 noyabr 2019, 14.41 HƏRB Ordumuzun əməliyyat təlimi davam edir 15 noyabr 2019, 11.48 HƏRB Hərbi Dəniz Qüvvələri qarşıya qoyulan tapşırıqları icra edir - 14 noyabr 2019, 16.51 HƏRB Qoşunlar yerdəyişmə tapşırıqlarını icra edib 14 noyabr 2019, 15.58 HƏRB Azərbaycan Ordusunun əməliyyat təlimində qoşunlar yerdəyişmə tapşırıqlarını icra edib 14 noyabr 2019, 15.36 HƏRB İran yeni hərbi maşınını təqdim etdi 10 noyabr 2019, 05.35 HƏRB DSX-nin gənc əsgərləri and içdilər 09 noyabr 2019, 17.27 HƏRB Zakir Həsənov: 'Azərbaycan Ordusu sürətlə inkişaf edir' 09 noyabr 2019, 17.02 «169170171172 173(current)174175176177»