HƏRB Rusiya Azərbaycana yeni döyüş təyyarələrini təklif edib 29 iyun 2019, 16.40 HƏRB Şəhid hərbçimizin medalı atasına təqdim edildi 29 iyun 2019, 16.01 HƏRB General yeni hərbi hissə kompleksinin açılışında 29 iyun 2019, 14.54 HƏRB Avropada hərbi internet yaradılır 29 iyun 2019, 10.39 HƏRB Rusiya yeni üzən tank yaradır 27 iyun 2019, 12.22 HƏRB ƏÜO-da ixtisas hazırlığı kurslarını bitirmiş gənc əsgərlər xidmət yerlərinə yola salınıb 26 iyun 2019, 17.05 HƏRB Milli ordumuz necə yaranıb? - Generalın tarixi raportu 26 iyun 2019, 15.28 HƏRB Bakı Media Mərkəzi hərbçiləri belə təbrik etdi 26 iyun 2019, 14.15 HƏRB Böyük Britaniya F35 döyüş təyyarələrini ilk dəfə sınaqdan keçirib 26 iyun 2019, 11.58 HƏRB Hərbi attaşe: “Azərbaycan hər zaman Türkiyənin dəstəyinə güvənə bilər” 26 iyun 2019, 11.18 HƏRB Azərbaycan-Türkiyə: “Sarsılmaz qardaşlıq-2019” 25 iyun 2019, 11.51 HƏRB Müdafiə Nazirliyinin rəhbərliyi Fəxri və Şəhidlər xiyabanlarını ziyarət edib 25 iyun 2019, 11.49 «178179180181 182(current)183184185186»