HƏRB Azərbaycan Ali Hərbi Məktəbində buraxılış mərasimi keçirilib 22 iyun 2019, 15.34 HƏRB Azərbaycan silahları Moskvada sərgilənəcək 21 iyun 2019, 17.47 HƏRB ABŞ yeni hipersəsli raket hazırlayacaq 20 iyun 2019, 16.39 HƏRB “Ermənilər əsgərlərin cəsədlərini sürüyə-sürüyə aparırdılar” 20 iyun 2019, 15.28 HƏRB Ordumuzun ən intizamlı döyüş postu 20 iyun 2019, 14.31 HƏRB Ordumuz döyüş atışlarını icra etdi 19 iyun 2019, 17.29 HƏRB Çağırışçıların təyin olunduqları xidmət yerləri iyunun 26-dan sonra açıqlanacaq 19 iyun 2019, 16.41 HƏRB Azərbaycan Ordusu artilleriyaçılarının döyüş vəziyyətinə uyğun şəraitdə təlimi keçirilib 19 iyun 2019, 16.22 HƏRB Zakir Həsənov: Hər bir zabit düşmənə nifrət hissi ilə xidmət etməlidir 19 iyun 2019, 14.25 HƏRB Zakir Həsənov: "Şəhid mayor mənim əmrimi icra edib, ərazidə döyüş hazırlığı ilə məşğul olub" 18 iyun 2019, 14.02 HƏRB Zakir Həsənov ermənilərin onu nişan alması haqda danışdı 18 iyun 2019, 12.55 HƏRB Xüsusi təyinatlıların birgə təlimləri keçiriləcək 18 iyun 2019, 12.00 «179180181182 183(current)184185186187»