Məzmunlar İQTİSADİYYAT Mərkəzi Banka yeni səlahiyyətlər verildi Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.56 SİYASƏT “Dövlət satınalmaları haqqında” qanun valyutanın alınması və daşınmasına şamil edilməyəcək Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.51 SİYASƏT “Tibbi sığorta haqqında” qanuna dəyişiklik ediləcək Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.49 SİYASƏT “Auditor xidməti haqqında” qanuna dəyişiklik ediləcək Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.48 CƏMİYYƏT Vətəndaşlar şikayət etdi - Restoranda yoxlama aparıldı Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.33 CƏMİYYƏT Qurumlar və banklar fərdi məlumatlarınıza baxır - Vətəndaşların nəzərinə Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.31 CƏMİYYƏT Hesablama Palatasının Mərkəzi Bankda aparacağı audit istiqamətləri müəyyən edilib Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.27 CƏMİYYƏT “Dövlət satınalmaları haqqında” qanun hansı satınalmalarına şamil edilməyəcək? Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.26 SİYASƏT Kim bu meydanda Azərbaycanla qarşıdurmaya hazırdır? Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 12.49 CƏMİYYƏT Əmək müqaviləsi olmadan xidmətlərin yerinə yetirilməsi faktları aşkarlanıb Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 12.44 CƏMİYYƏT Daha bir şirkət cərimələnə bilər Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 12.42 CƏMİYYƏT Meşəli sakini: "Vaqif Xaçaturyanın olduğu dəstənin qəddarlığını bütün dünya bilməlidir" Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 12.09 «1740174117421743 1744(current)1745174617471748»
SİYASƏT “Dövlət satınalmaları haqqında” qanun valyutanın alınması və daşınmasına şamil edilməyəcək Müəllif: Ens.az 02 avqust 2023, 13.51