Məzmunlar SİYASƏT Sumqayıt Dövlət Universitetinə yeni rektor təyin edilib - SƏRƏNCAM Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.59 SİYASƏT Bu Universitetinin rektoru vəzifəsindən azad edildi - SƏRƏNCAM Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.58 SİYASƏT Bakı Mühəndislik Universitetinə rektor təyin edildi Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.56 CƏMİYYƏT Dövlət Xidmətində yoxlama aparıldı - materiallar Baş Prokurorluğa göndərildi Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.26 CƏMİYYƏT Hesablama Palatası bu şirkətdə nöqsanlar aşkarladı Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.24 SİYASƏT Azərbaycanın öz suveren ərazisində təlim məqsədilə qüvvələrini istənilən istiqamətə yönətmək hüququ vardır - XİN Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 15.22 SİYASƏT Ermənistan insan hüquqları ilə bağlı öhdəliklərini yerinə yetirmir - Nazir Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 14.46 SİYASƏT Avropa İttifaqı məsələlərə ikili standartlar prizmasından yanaşmaqda davam edir - QAİ Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 14.24 QƏHRƏMANLAR VƏ ŞƏHİDLƏR İtkin düşmüş döyüşçünün nəşi 30 ildən sonra Füzuliyə gətirildi Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 14.15 HƏRB Ordumuzun cavabı: erməni separatçı yaralandı Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 13.55 SİYASƏT Böyük Britaniya israrla Ağdam yolunu BQXK üçün açmağa çağırır - Neil Holland Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 13.53 CƏMİYYƏT Azərbaycanda bu sürüşmə sahələri aktivləşib - RƏSMİ AÇIQLAMA Müəllif: Ens.az 13 sentyabr 2023, 13.30 «1613161416151616 1617(current)1618161916201621»