Məzmunlar SİYASƏT Paşinyan Putinə zəng etdi Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.50 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: “Bu gün Qarabağda yaşayan sadə insanlar üçün yeni tarixi bir şans yaradılıb” Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.43 SİYASƏT Prezident: “Heç kim bizimlə diktat və ultimatum dili ilə danışa bilməz” Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.42 SİYASƏT Erməni əhalisi ilə bağlı ciddi tapşırıq vermişdim - Əliyev Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.41 SİYASƏT Prezident: “Azərbaycan azad cəmiyyətdir, çoxmillətli, çoxkonfessiyalı dövlətdir” Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.23 SİYASƏT Silahlı birləşmələrin mövqelərdən çıxarılması başlayıb Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.12 SİYASƏT Prezident: “İkinci Qarabağ müharibəsindən sonra 300-dən çox Azərbaycan vətəndaşı mina terrorunun qurbanı olub” Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.10 SİYASƏT Prezident İlham Əliyev xalqa müraciət edəcək Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 18.54 SİYASƏT Bu idarə ləğv edildi - Fərman Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 18.44 SİYASƏT Avropa Parlamentinin Azərbaycan-Ermənistan arasında sülhə töhfə verəcəyinə inanmıram - Elçin Əmirbəyov Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 18.42 SİYASƏT Qarabağın erməni sakinlərinin reinteqrasiya planı hazırdır Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 18.41 SİYASƏT Qarabağın hər küncündə Azərbaycan bayrağı dalğalanacaq - Türkiyənin vitse-prezidenti Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 16.46 «1592159315941595 1596(current)1597159815991600»
SİYASƏT Prezident İlham Əliyev: “Bu gün Qarabağda yaşayan sadə insanlar üçün yeni tarixi bir şans yaradılıb” Müəllif: Ens.az 20 sentyabr 2023, 21.43